Bielenie zubov

Nádherne biele zuby sú synonymom zdravia, krásy a úspechu. S plynutím času ako človek starne, mení sa aj minerálna štruktúra zuba, sklovina sa stáva menej priepustná, farebnosť vniká hlboko do zuba a zub opticky tmavne. Zub môže tmavnúť aj vplyvom bakteriálnych pigmentov, farbív v strave, prípadne pigmentami nachádzajúcimi sa v tabaku.

 PureWhitening – tento bieliaci systém bol vytvorený na základe dlhoročných skúseností s bielením zubov. Cieľom tohto bielenia je možnosť poskytnúť dosiahnutie tých najlepších výsledkov bielenia, pričom toto bielenie rešpektuje základné princípy chémie i fyziológie.

Veríme v dôležitosť zmyslu pre detail, ako aj kvalitu výrobkov, ktorá napokon zaručuje tie najlepšie výsledky práce. Je to momentálne jedno z najkvalitnejších a najšetrnejších bielení na svete.

Bielenie zubov laserom – oproti Pure whitening rýchlejšie. Zuby sú vybielené v jednom sedení behom 90min. Je to kvalitné bielenie laserom SIROLASER BLUE. V tomto prípade sa však do 2-3 rokov vracia pôvodný odtieň zubov.

Devitálne (vnútorné) bielenie mŕtvych zubov. 

Po zaplnení koreňového kanálika si lekár vytvorí v zube v úrovni nad ďasnom malú dutinu. Do nej aplikuje prostriedok na báze peroxidu. Dno dutiny zaistí cementom. Bieliaci prostriedok prekryje výplňou a nechá ho v zube pôsobiť aj niekoľko dní. Zvyčajne sa bieliaca zmes v zube niekoľkokrát vymení, aby bol dosiahnutý požadovaný odtieň. Počet návštev závisí individuálne od intenzity sfarbenia zuba a od požadovaného odtieňa zuba.