Bielenie zubov

Nádherne biele zuby sú synonymom zdravia, krásy a úspechu. S plynutím času ako človek starne, mení sa aj minerálna štruktúra zuba, sklovina sa stáva menej priepustná, farebnosť vniká hlboko do zuba a zub opticky tmavne. Zub môže tmavnúť aj vplyvom bakteriálnych pigmentov, farbív v strave, prípadne pigmentami nachádzajúcimi sa v tabaku.

PureWhitening bieli zuby pomocou kombinácie domáceho a ambulantného bielenia.  Každý pacient najskôr absolvuje odtlačky, ktoré sa následne odosielajú do laboratória, kde sú mu na mieru vyrobené ultra tesné nosiče. Pacient následne spolu s nosičmi obdrží špeciálny aktivovaný gél, ktorý si do nosičov aplikuje 14 nocí. Vďaka tomu sa týmto systémom darí vybieliť aj zuby, ktoré sa pomocou iných techník vybieliť nedali. Nevyhnutnou súčasťou bielenia je bielenie v zubnej ambulancii na 15.deň bielenia. Poslednú fázu tvorí 7-dňové dobieľovanie.

Veríme v dôležitosť zmyslu pre detail, ako aj kvalitu výrobkov, ktorá napokon zaručuje tie najlepšie výsledky práce. Je to momentálne jedno z najkvalitnejších a najšetrnejších bielení na svete.

Bielenie zubov laserom – oproti Pure whitening rýchlejšie. Zuby sú vybielené v jednom sedení behom 90min. Je to kvalitné bielenie laserom SIROLASER BLUE. V tomto prípade sa však do 2-3 rokov vracia pôvodný odtieň zubov.

Devitálne (vnútorné) bielenie mŕtvych zubov. 

Po zaplnení koreňového kanálika si lekár vytvorí v zube v úrovni nad ďasnom malú dutinu. Do nej aplikuje prostriedok na báze peroxidu. Dno dutiny zaistí cementom. Bieliaci prostriedok prekryje výplňou a nechá ho v zube pôsobiť aj niekoľko dní. Zvyčajne sa bieliaca zmes v zube niekoľkokrát vymení, aby bol dosiahnutý požadovaný odtieň. Počet návštev závisí individuálne od intenzity sfarbenia zuba a od požadovaného odtieňa zuba.