smile design

je zážitková kozmetická stomatológia, ktorá umelecky vytvára krásne prirodzene vyzerajúce úsmevy. Smile design dokáže zázraky, aby plne obnovil zdravie a vzhľad Vašich zubov bez ohľadu na pôvodný stav Vašich existujúcich zubov.

Aby sme našli ideálny úsmev pre Vás, musíme ho spojiť s črtami vašej tváre, s tým, čo nám hovoríte, a väčšinou s tým, čo nám hovorí reč Vášho tela. Črty tváre nás vedú k navrhnutiu ideálneho tvaru a harmónie každého úsmevu.

Spolupracujeme s firmou Dentcof, ktorá má dlhú tradíciu v dizajne úsmevu, ktorý je na globálnej úrovni uznávaný ako jeden z najlepších v tejto oblasti.

Čo je smile design?

Smile design je prax, ktorá pomáha zubným lekárom navrhnúť Váš jedinečný a prispôsobený úsmev par excellence. Dôkladne a komplexne vyhodnotí Váš úsmev, aby Vám poskytla výnimočnú premenu úsmevu. Smile design je veľmi dôležitý postup, ak nechcete, aby bol Váš úsmev priemerný. Pretože na to, aby sme zvýraznili Vašu prirodzenú krásu, musíme o Vás mať čo najviac informácií. Spôsob, akým pohybujete tvárovými svalmi pri rozprávaní, smiechu, mračení atď.

Počas procedúry použijeme umelú inteligenciu spolu so skenermi a budeme Vás fotiť a filmovať, keď rozprávate.
Trvá to len pár minút, no technológia Vám pred začatím liečby ukáže, ako bude Váš nový úsmev vyzerať. Nemusíte čakať až do konca, presne uvidíte, ako budete po ošetrení vyzerať. To Vám dáva príležitosť prediskutovať svoje pocity so svojím zubným lekárom, aby ste mohli vykonať akékoľvek zmeny, ktoré uznáte za vhodné.

Čo Vás čaká?

V prvej konzultácii zhromaždíme kompletný súbor údajov, ktorý umožňujú moderné diagnostické a plánovacie technológie. Toto sedenie trvá približne 30 minút a každý pacient dostane svoj vlastný digitálny zubný pas, ktorý obsahuje všetky jeho informácie. To nám umožňuje diagnostikovať až do jadra zložitých problémov a digitálne plánovať s neuveriteľnou úrovňou detailov každý aspekt prípadu.

Druhé stretnutie je vlastne prezentácia Vášho budúceho úsmevu. Zahŕňa:

    • Plánovanie
    • Nacenenie
    • Estetickú simuláciu

Plánovanie – vždy liečime príčinu problému a riešime pacienta ako celok. Všetky naše liečebné plány majú jasný začiatok a jasný cieľ. Cieľ je jednoduchý: zdravý pacient. Pri všetkých estetických ošetreniach sa snažíme využívať prirodzené tvary zubov a sú vopred simulované. Od začiatku viete, čo dostanete, ako to bude vyzerať, koľko to bude stáť a ako dlho to môže trvať.

Nacenenie – vždy dostanete úplný odhad vašej liečby od začiatku. Platby sa však vykonávajú v priebehu liečby, čo Vám umožňuje naplánovať si podľa toho svoje financie. Nemôžeme Vám povedať, koľko bude Váš plán stáť, bez toho, aby sme si našli čas, aby sme Vás videli, zdokumentovali a naplánovali Váš prípad. Po prvom stretnutí získate veľmi podrobný a presný odhad spolu so všetkými dostupnými možnosťami. Cena prvého stretnutia je pevná a zahŕňa všetku diagnostiku (obrázky, skenovanie, röntgenové vyšetrenie), plán liečby a estetickú simuláciu. Viac o cenách tu.

Estetická simulácia – tá zahŕňa motivačný mock up vo Vašich ústach, to jest Váš budúci úsmev, aby ste si vedeli predstaviť Vás s novým úsmevom.